Uncategorized

Inými slovami absolútne nič pre slabé

Beží maratón je ťažké ešte zvládnuť každý jeden

Z nižšie uvedených pretekov je extrémne ťažké runner Fredrik Ölmqvist prináša svoj pohľad na jeden z najviac ťažké skúšky odolnosti pripravte sa na tisíce míľ s vysokou stúpanie, silné teplé, teploty, hladín od 20 stupňov, avšak aj dusí vlhkosť džungle, kde každá ďalšia akcia môže vyvolať problém s škodlivé hada.

Beží maratón je ťažké ešte zvládnuť každý jeden

Hardrock sa berie do úvahy najťažšie 100-miler v NÁS to sa koná pri priemernej nadmorskej výške 3500 m n.m, kde je povrch technické ako aj elektrickej búrky sú druhým najlepším skalné lezenie, schopnosť vydržať v púšti a navigačné schopnosti v tomto prípade sú rovnako rozhodujúce, ako vytrvalosť, povedal koordinátorom závod. Joggers dokončovacie s kiss Hardrocku, ktorý je skala s maľovanie ram symbol preteky koordinátori naznačujú, že beží na najhroznejšie cesty po celom svete navrhujem, hovoríme o beh na dlhé nad 200 kilometrov celom džungli bežci majú šesť dní, aby sa ich znamená, že v nehostinnej povrch, vrátane mokradí a riečnych chodieb s číhajícími hadmi, krokodíly a iné domáce zvieratá.

To vám poskytuje adrenalín, uvádza medzi súťažiacich v Džungli Maratón môžete nájsť na buzz, nech sa dostať až do skorých ranných opíc, alebo byť pohrýzol mravce a tiež nemôžeme zabudnúť na prehľadávače, hmyz, ako aj scorpions. Tento ultramarathon ďakujeme legendárny problémy radi, názov chilliest ako aj najťažšie spustiť vo svete. Pretekári za ťahanie sánky, priniesť všetky potrebné vybavenie a potravín. Typické teplota sa pohybuje v rozmedzí od -12 a -25 stupňov. Jednoducho robiť to cez je úspech. Prvýkrát akcia sa konala v roku 1992 a tiež to trvalo dvadsať rokov pred bežal opäť v roku 2012. Jeden kvalifikovaných ultrabežec uviedol, že dňa Dračí Chrbát Závod je ťažšie, než akýkoľvek typ ďalšie preteky – rovnako ako je to v súčasnosti bežal viac ako 100.

Na neoznačené stopy jednotlivci majú na navigáciu

V náročnom teréne a tiež zvyčajne v chudobných expozície názov informuje vás konkrétne, čo musíte pochopiť je to trasa pre psycho to má čo do činenia s 164 kilometrov dlhé obdobie spojené s pri výstupe do výšky 9 917 metrov.

Na neoznačené stopy jednotlivci majú na navigáciu

Ak chcete pridať exotické prostredie, klíma z prívalových dažďov s hustá hmla exotických tepla. Okrem beží na ostrý vulkanických hornín, ktoré je to ešte horšie. Bežecká TDG strach aj tých skúsených ultra bežcov ako aj údaje, hovoriť jasne na ich vlastné: 330 kilometrov, 24 000 metrov poistky, 25 prechody cez 2 000 metrov, ako aj na konci iba päťdesiat percent súperovi. Okrem toho, závod môže byť pripísaná na účet teploty tuhnutia úrovne so silným vetrom, ktorý sa snaží hodiť dole z kopca, zrážky, hailstorm, hrom, blesk a dlhý spánok zbavený nocí rovnako ako absencia spánku hallucination aj žiadate klady fantastické dawn a ohromujúci západ slnka, vo večerných hodinách blikajúce hviezdy nad hlavou.

Spolu s ťažkou nadmorskej by pretekárov vyliezť na 333 kilometrov za menej ako 72 hodín a duke sa na to riziko nadmorskej výške, ktorý môže v extrémnych prípadoch dokonca spôsobiť usmrtenia. Počas výletu hrá tri 5 000 metrov vysoké horské priesmyky. Tí, ktorí sa odvážia, môžete si vybrať oveľa kratšia verzia spustiť 222 alebo 111 km názor, napriek tomu si zaslúži pot a nepríjemné pocity tieto preteky nie je štart na všetkých pohodlne najprv musíte 777-nohy položené počas prvých 7 km trasa je v súlade s historickou cestu, ktorá bola vyrobená použiť pri baníkov v 50.